Rooster vieringen

Klik hier voor meer informatie over de corona maatregelen. Het liturgisch rooster wordt mogelijk aangepast wegens aangescherpte corona-maatregelen die 26-11-2021 aangekondigd zijn.

WEEK 27 november t/m 3 december 1e zondag Advent
weekdag   locatie aanvang voorganger
zaterdag 27 St. Franciscus 17:00 uur H. Spaan
zaterdag 27 H. Bonaventura 19:00 uur H. Spaan
zondag 28 OLV Geboorte 09:00 uur H. Spaan
zondag 28 H. Hippolytus 11:00 uur H. Spaan
zondag 28 H. Bonaventura 11.30 uur Kleuter/Peuterviering
dinsdag 30 St. Franciscus 09:15 uur H. Spaan
woensdag 1 H. Bonaventura 09:00 uur T. van Zaal
vrijdag 3 Wulverhorst 19:00 uur H. Spaan
WEEK 4 december t/m 10 december
weekdag   Locatie aanvang voorganger
zaterdag 4 H. Hippolytus 17:00 uur T. van Zaal
Gemengd koor
zaterdag 4 OLV Geboorte 19:00 uur T. van Zaal
Gemengd koor
zondag 5 H. Bonaventura 09.00 uur T. van Zaal
Jubilate Deo
zondag 5 St. Franciscus 11:00 uur T. van Zaal
St. Caecilia
woensdag 8 H. Bonaventura 09:00 uur H. Spaan
WEEK 11 december t/m 17 december
weekdag   Locatie aanvang voorganger
zaterdag 11 H. Bonaventura 17:00 uur H. Spaan/J. Stam
Jubilate Deo
zaterdag 11 St. Franciscus 19:00 uur H. Spaan/J. Stam
Middenkoor
zondag 12 H. Hippolytus 09.00 uur H. Spaan/J. Stam
Gemengd koor
zondag 12 OLV Geboorte 11:00 uur H. Spaan/J. Stam
Gemengd koor
woensdag 15 H. Bonaventura 09:00 uur T. van Zaal
vrijdag 17 Wulverhorst 19.00 uur H. Spaan
WEEK 18 december t/m 24 december
zaterdag 18 OLV Geboorte 17:00 uur T. van Zaal
Gemengd koor
zaterdag 18 H. Hippolytus 19:00 uur T. van Zaal
Gemengd koor
zondag 19 St. Franciscus 09.00 uur T. van Zaal
St. Caecilia
zondag 19 H. Bonaventura 11:00 uur T. van Zaal
Jubilate Deo
woensdag 22 H. Bonaventura 09:00 uur H. Spaan
KERSTAVOND 24/12     EERSTE KERSTDAG 25/12     TWEEDE KERSTDAG 26/12
vrijdag 24 H. Bonaventura W&G* 16:30 uur Peuter- en kleuterviering
vrijdag 24 St. Franciscus Euch. 18:00 uur T. van Zaal
Gezinsviering
vrijdag 24 H.Hippolytus W&G* 18:00 uur Werkgroep
Kinderviering
vrijdag 24 OLV Geboorte W&G* 18 of
19:00 uur
J. Stam
Just for Fun
vrijdag 24 H. Bonaventura Euch. 19:00 uur H. Spaan
JuDeo
vrijdag 24 St. Franciscus Euch. 22:00 uur T. Van Zaal
Middenkoor
vrijdag 24 H.Hippolytus W&G* 22:00 uur J. Stam
Jong van Hart
vrijdag 24 H. Bonaventura Euch. 22:30 uur H. Spaan
Jubilate Deo
zaterdag 25 St. Franciscus Euch. 09:00 uur H. Spaan
St. Caecilia
zaterdag 25 OLV Geboorte Euch. 10:00 uur T. van Zaal
Gemengd koor
zaterdag 25 H. Bonaventura W&G* 10:00 uur J. Stam
Gezinsviering
zaterdag 25 H. Hippolytus Euch. 11:00 uur H. Spaan
Gemengd koor
zondag 26 H. Bonaventura Euch. 09.00 uur H. Spaan
Jubilate Deo
zondag 26 St. Franciscus 12:00 uur Kindje wiegen
zondag 26 H. Bonaventura 14:30 uur Kindje wiegen

* Woord- en gebedsviering