Liturgisch rooster

WEEK 23 t/m 29 september
Lezingen: Jes. 55,6-9 Ps. 145 Fil. 1,20c-24.27a Mt. 20,1-16a
weekdag locatie aanvang voorganger opmerking
zaterdag 23 Bonaventura 19:00 uur T. van zaal Cantor
zondag 24 Lutherse kerk 10:30 uur T. van zaal Vredesviering
Groot koor
zondag 24 Hippolytus 10:00 uur J. Stam Vredesviering
zondag 24 Franciscus 10:00 uur WoCoVi Middenkoor
vredesviering
zondag 24 OLV geb 11:00 uur WoCoVi Vredesviering
dinsdag 26 Franciscus 9:15 uur T. van zaal kerkhofkapel
woensdag 27 Bonaventura 9:00 uur T. van zaal
donderdag 28 OLV geb 9:00 uur J. Stam
donderdag 28 Wulverhorst 10.00 uur T. van Zaal KBO-viering
herenkoor
WEEK 30 t/m 6 oktober
Lezingen: Ez. 18,25-28 Ps. 25 Fil. 2,1-11 of 1-5 Mt. 21,28-32
weekdag locatie aanvang voorganger opmerking
zaterdag 30 Franciscus 19:00 uur H. Spaan
J. Stam
uitzwaaiviering
Assisireis
samenzang
zondag 1 Bonaventura 9:30 uur WoCoVi Dames A
heren
zondag 1 Hippolytus 9:30 uur J. Stam JuDeo
zondag 1 OLV geb 11:00 uur J. Stam kinderwoorddienst
dinsdag 3 Bonaventura 9:30 uur J. Stam seniorenviering
woensdag 4 Bonaventura 9:00 uur J. Stam dierenzegening
donderdag 5 OLV geb 9:00 uur J. Stam
WEEK 7 t/m 13 oktober
Lezingen: Jes. 5,1-7 Ps. 80 Fil. 4,6-9 Mt. 21,33-43
weekdag locatie aanvang voorganger opmerking
zaterdag 7 Bonaventura
kerk open
17:30 uur H. Spaan sacr. van vergeving
en verzoening
zaterdag 7 Bonaventura 19:00 uur H. Spaan Heren
zondag 8 Bonaventura 9:30 uur J. Stam gezinsviering
Bonakidz
zondag 8 Hippolytus 9:30 uur WoCoVi gezinsviering
zondag 8 Franciscus 10:00 uur H. Spaan gezinsviering
patroonsfeest
dierenzegening
kinderkoor
zondag 8 OLV geb 11:00 uur WoCoVi
zondag 8 Bonaventura 11:30 uur werkgroep peuter/ kleuterviering
dinsdag 10 Wulverhorst 9.30 uur H.Spaan
T.van Zaal
gezamenlijke ziekenzalving
woensdag 11 Bonaventura 9:00 uur T. van Zaal
donderdag 12 OLV geb 9:00 uur T. van Zaal
WEEK 14 t/m 20 oktober
Lezingen: Jes. 25,6-10a Ps. 23 Fil. 4,12-14.19-20 Mt. 22,1-14 of 1-10
weekdag locatie aanvang voorganger opmerking
zaterdag 14 Franciscus 19:00 uur T. van Zaal Cantorij
zondag 15 Bonaventura 9:30 uur T. van Zaal Groot Koor
zondag 15 Hippolytus 9:30 uur H. Spaan Oogstdankdag
zondag 15 Franciscus 10:00 uur WoCoVi De Banier
zondag 15 OLV geb 11:00 uur T. van Zaal
zondag 15 Bonaventura 11:30 uur H. Spaan Doopviering
woensdag 18 Bonaventura 9:00 uur H. Spaan
donderdag 19 OLV geb 9:00 uur H. Spaan
WEEK 21 t/m 27 oktober
Lezingen: Jes. 45,1.4-6 Ps. 96 1 Tess. 1,1-5b Mt. 22,15-21
weekdag locatie aanvang voorganger opmerking
zaterdag 21 Bonaventura 19:00 uur H. Spaan Cantor
zondag 22 Bonaventura 9:30 uur WoCoVi Dames A/Heren
zondag 22 Hippolytus 9:30 uur H. Spaan
zondag 22 Franciscus 10:00 uur F. Burgers Dames-/ herenkoor
zondag 22 OLV geb 11:00 uur H. Spaan Oogstdankdag
kinderwoorddienst
dinsdag 24 Franciscus 9:15 uur H. Spaan Kerkhofkapel
donderdag 26 OLV geb 9:00 uur T. van Zaal
WEEK 28 t/m 3 november
Lezingen:  Ex. 22,20-26 Ps. 18 1 Tess. 1,5c-10 Mt. 22,34-40
weekdag locatie aanvang voorganger opmerking
zaterdag 28 Fransiscus 19:00 uur T. van Zaal Cantorij
zaterdag 28 Hippolytus 19:15 uur Jong van Hart Jong van Hart
zondag 29 Bonaventura 9:30 uur H. Spaan Oogstdankdag
kinderwoorddienst
zondag 29 Hippolytus 9:30 uur T. van Zaal
zondag 29 Franciscus 10:00 uur J. Stam Middenkoor
zondag 29 OLV geb 11:00 uur T. van Zaal
woensdag 1 Bonaventura 9:00 uur H. Spaan Allerheiligen
donderdag 2 Fransiscus 19:00 uur avondwakegroep Allerzielen
Middenkoor
donderdag 2 Hippolytus 19:00 uur T. van Zaal Allerzielen
Donderdag 2 Bonaventura 19:00 uur J. Stam Allerzielen
Jubilate Deo
JuDeo
Donderdag 2 OLV geb 19:00 uur H. Spaan Allerzielen