Rooster vieringen

WEEK 20 T/M 26 april
weekdag   locatie aanvang voorganger
zaterdag 20 OLV Geboorte 17:00 uur H.Spaan/Gemengd koor
zaterdag 20 H. Hippolyus 19:00 uur H.Spaan/Hippolytuskoor
zondag 21 St. Franciscus 09:00 uur H. Spaan/St. Caeciliakoor
zondag 21 Exercitieveld 11:00 uur H.Spaan
Kermis-Kerkmisviering
2e EHC Grote Hart
zondag 21 Lutherse kerk 18:30 uur Taizéviering
Maandag 22 St. Franciscus 10:00 uur H. Spaan/Ontmoetingsdag
woensdag 24 H. Bonaventura 09:00 uur H. Spaan
WEEK 27 april t/m 3 mei
weekdag   locatie aanvang voorgangers
zaterdag 27 St. Franciscus 17:00 uur H. Spaan
zaterdag 27 H. Bonaventura 19:00 uur H. Spaan
zondag 28 OLV Geboorte 09.00 uur H. Spaan
Gemengd koor
zondag 28 H. Hippolytus 11:00 uur H. Spaan
Hippolytuskoor
dinsdag 30 Kerkhofkapel 09:15 uur H. Spaan
woensdag 1 H. Bonaventura 09:00 uur H. Spaan
donderdag 2 H. Bonaventura 19:00 uur werkgroep/Rozenkransgebed
vrijdag 3 Wulverhorst 19:00 uur H. Spaan
WEEK 4 mei t/m 10 mei
weekdag   locatie aanvang voorganger
zaterdag 4 De Cope 09:30 uur H. Spaan
zaterdag 4 OLV Geboorte 19:00 uur H. Spaan
Gemengd koor
vooraf Rozenkransgebed
zondag 5 H. Bonaventura 09.00 uur H. Spaan
zondag 5 St. Franciscus 11:00 uur H. Spaan
Kinderwoorddienst
dinsdag 7 St. Franciscus 19:00 uur Werkgroep
Rozenkransgebed
woensdag 8 H. Bonaventura 09:00 uur H. Spaan
donderdag 9 Oudewater 07:15/09:00 uur Dauwtrappen en Hemelvaartviering
donderdag 9 H. Bonaventura 19:00 uur Werkgroep
Rozenkransgebed
WEEK 11 t/m 17 mei
weekdag   locatie aanvang voorganger
zaterdag 11 H. Bonaventura 17:00 uur N. Hofstede
zaterdag 11 St. Franciscus 19:00 uur N. Hofstede
zondag 12 H. Hippolytus 09.00 uur N. Hofstede
Hippolytuskoor
zondag 12 OLV Geboorte 11:00 uur N. Hofstede
Gemengd koor
vooraf Rozenkransgebed
dinsdag 14 St. Franciscus 19:00 uur Werkgroep
Rozenkransgebed
woensdag 15 H. Bonaventura 09:00 uur H. Spaan
donderdag 16 H. Bonaventura 19:00 uur Werkgroep
Rozenkransgebed
donderdag 16 OLV Geboorte 19:00 uur Pinksternoveen
vrijdag 17 Wulverhorst 19:00 uur H. Spaan
WEEK 18 t/m 24 mei   Pinksteren
weekdag   locatie aanvang voorganger
zaterdag 18 OLV Geboorte 17:00 uur H. Spaan
Gemengd koor
vooraf Rozenkransgebed
zaterdag 18 H. Hippolytus 19:00 uur H. Spaan
Hippolytuskoor
zondag 19 St. Franciscus 09.00 uur H. Spaan
zondag 19 H. Bonaventura 11:00 uur H. Spaan
Kinderwoorddienst
zondag 19 Opstandingskerk 18:30 uur Taizéviering
dinsdag 21 St. Franciscus 19:00 uur Werkgroep
Rozenkransgebed
woensdag 22 H. Bonaventura 09:00 uur Gebedsviering
donderdag 23 H. Bonaventura 19:00 uur Werkgroep
Rozenkransgebed
WEEK 25 mei t/m 31 mei
weekdag   locatie aanvang voorgangers
zaterdag 25 St. Franciscus 17:00 uur H. Spaan
zaterdag 25 H. Bonaventura 19:00 uur H. Spaan
zondag 26 OLV Geboorte 09.00 uur H. Spaan
Gemengd koor/kwd
vooraf Rozenkransgebed
zondag 26 H. Hippolytus 11:00 uur H. Spaan
Hippolytuskoor
dinsdag 28 Kerkhofkapel 09:15 uur H. Spaan
dinsdag 28 St. Franciscus 19:00 uur Werkgroep
Rozenkransgebed
woensdag 29 H. Bonaventura 09:00 uur H. Spaan
donderdag 30 H. Bonaventura 19:00 uur Werkgroep
Rozenkransgebed
vrijdag 31 St. Franciscus 19:30 uur Taizéviering