JuDeo blijft zingen

Na alle Covid perikelen mogen we als koor JuDeo gelukkig weer repeteren. Na de zomervakantie van 2022 hebben wij hiermee weer een aanvang genomen in Kapel Weddesteyn. Wij zijn verheugd dat we een aantal nieuwe koorleden hebben mogen verwelkomen wat zeker zal bijdragen aan een nog mooier resultaat.  Er wordt steeds weer invulling gegeven aan het rooster en wij zullen als Koor JuDeo weer een aantal vieringen muzikaal ondersteunen.

We waren net aan Imagine van John Lennon begonnen toen we door Corona moesten stoppen met ons koorrepetities. Onze dirigent Anna heeft daar toen veel werk aan besteed. In de voorbereidingen – voor elke stemgroep apart de juiste partij inzingen – de repetitie per stemgroep zelf en het editen van al onze inzendingen. Wij, de JuDeo leden, worden steeds bedrevener in alleen zingen èn om een filmpje op te nemen. Zie hier ons resultaat