Gebedsintenties Geloofsgemeenschap Bonaventura

15 juni, uit dankbaarheid, Ruud Hoogsteder

16 juni; Casper en Jeanne Aarts-van Schie, Cees en Lies Stolwijk-van Leeuwen, Toos Pfaff-Bader, Johannes Gerardus de Bree, Agnes Kromwijk-Voorend, Jan Van Vliet, Reinier Nederend, Johanna M.W. Steenkamer-v..d Vlugt, Valentinus Pfaff, Marian Verkleij, Ben Brussel, voorspoedig herstel van een zieke, Ilona van Leeuwen-Koster; Kees Okhuijsen; Mien van der Vlist-Glissenaar; Theo Kuijpers, Cor Pfaff, Cornelis H. van Slagmaat.

23 juni: 1e jaargetijde Johanna Wilhelmina de Vos-Roest, Casper en Jeanne Aarts-van Schie, Cees en Lies Stolwijk-van Leeuwen, overl.ouders J. ten Have en M. ten Have-van Maarschalkerwaart, Johannes Gerardus de Bree, Carla Visser-Hunting, Agnes Kromwijk-Voorend, Arie Spruit, uit dankbaarheid, Gijs Maijenburg, Marianne van den Brink-Massop, Jan van Vliet, Reinier Nederend, Johanna M.W. Steenkamer-v.d.Vlugt, Esther Kromwijk, Marian Verkleij voorspoedig herstel van een zieke, Ilona van Leeuwen-Koster; Kees Okhuijsen; Mien van der Vlist-Glissenaar; Theo Kuijpers, Cornelis H. van Slagmaat, Hendrika Bergh-van Velzen.