Gebedsintenties Geloofsgemeenschap Bonaventura

17 november: 1e jaargetijde Barnabas Postma (11-11), Casper en Jeanne Aarts-van Schie, Cees en Lies Stolwijk-van Leeuwen, Johannes Gerardus de Bree, Agnes Kromwijk-Voorend, Arie Spruit, Joh. Steenkamer, Esther Kromwijk, 1e jaargetijde Bep van der Putten-Outshoven, Johanna M.W. Steenkamer-v.d. Vlugt, Marian Verkleij, voorspoedig herstel, Jan van Leeuwen, Ineke Brouwer-van Kippersluis, Sabria Yalda, Stef van Dam, Peter Eijpen, Theo Kuijpers, Antonia G.A. Scheel-Houdijk, Theodora M. de Heij-Gottenbos, Gerard Pfaff, Bep van der Putten-Outshoven.

20 november: Mien van den Boogaard-Brandsen en overl.familie.

24 november: 1e jaargetijde Johannes M. van den Boezem (23 nov), Casper en Jeanne Aarts-van Schie, Cees en Lies Stolwijk-van Leeuwen, Toos Pfaff-Bader, Gerard Pfaff, Johannes Gerardus de Bree, Carla Visser-Hunting, Agnes Kromwijk-Voorend, A.P. van Schaik-Bouwman, Johanna M.W. Steenkamer-v.d. Vlugt, Marian Verkleij, Ineke Brouwer-van Kippersluis, Sabria Yalda, Herman Bijleveld, overl.ouders Smorenburg-van Rooijen, Stef van Dam, Peter Eijpen, Theo Kuijpers, Antonia G.A. Scheel-Houdijk, Theodora M. de Heij-Gottenbos, Rob Koort, Gerard Sengers, Theodorus G. Steenkamer, Henk van der Tol, uit dankbaarheid bij het 25-jarig huwelijk van Erik en Marieke van Hilten, voorspoedig herstel.