Wijnactie Keniaproject van Teus en Leny Bos 2022

Ook dit jaar wordt er weer een wijnactie gehouden ten behoeve van het kindertehuis in Eldoret. Het tehuis wordt door onze stichting financieel ondersteund.
Deze wijnactie wordt al een aantal jaren in november gehouden en heeft langzamerhand grote bekendheid in Oudewater en omgeving. Opnieuw is Grandi Vini uit Oudewater als sponsor bereid om actief met ons samen te werken. Omdat begin 2022 het benefietdiner in verband met de coronapandemie opnieuw niet kon doorgaan, is deze wijnactie hard nodig om onze financiƫn op peil te houden. Ook dit jaar is er weer een aantal mooie wijnen geselecteerd met een goede prijs/kwaliteitsverhouding. Op onze website www.kenia-project.nl vindt u alle informatie over de wijnen en wijze van bestellen. Van harte aanbevolen!