Op bedevaart naar Brielle

Afgelopen 3 juni heeft Mgr. Van den Hende, onze bisschop, het bedevaartseizoen in Brielle geopend. Vorig jaar hebben we als parochie in ons jubileumjaar een gezamenlijke bedevaart gemaakt naar Den Brielle. Het bedevaartsoord in ons bisdom van de Martelaren van Gorcum. Het is en blijft belangrijk en waardevol om aandacht te geven aan het30bijzondere geloofsgetuigenis van de Martelaren van Gorcum te midden van de onrust en het geweld in hun tijd. Zij hebben vastgehouden aan het geloof in moeilijke tijden. Hun voorbeeld kan ons kracht geven om net als zij trouw te blijven aan ons geloof. En we bidden in het Bedevaartsoord in Brielle op hun voorspraak voor de intenties die wij met ons meedragen in onze tijd, waarin oorlog en geweld ook een dagelijkse realiteit zijn.

We gaan dit jaar niet gezamenlijk op bedevaart. Maar u kunt wel aansluiten bij de vieringen die pastor Thijs en pastor Huub deze zomer in Brielle zullen gaan verzorgen. Elke dinsdag- en donderdagmiddag is er om 14.00uur een eucharistieviering in het bedevaartsoord. Voorafgaand is er de mogelijkheid het sacrament van boete en verzoening te ontvangen. U bent van harte welkom om aan te sluiten, zeker wanneer onze pastores de voorganger zijn. Hieronder vindt u het rooster wanneer zij naar Brielle gaan. Uiteraard bent ook van harte genodigd op de Nationale Bedevaart die wordt gehouden op zaterdag 8 juli 2023 om 11.00uur.

zaterdag 3 juni (opening) Mgr. Van den Hende (om 11.00uur)
dinsdag 6 juni Pastor T. van Zaal
donderdag 22 juni Pastoor H. Spaan
zaterdag 8 juli (bedevaart) Mgr. Van den Hende (om 11.00uur)
zondag 9 juli (hoogfeest) Custos J. Glas
dinsdag 11 juli Pastor T. van Zaal
donderdag 27 juli Pastor T. van Zaal
donderdag 10 augustus Pastoor H. Spaan
donderdag 24 augustus Pastoor H. Spaan
donderdag 7 september Pastor T. van Zaal
zaterdag 30 sept (sluiting) Mgr. Van den Hende (om 11.00uur)