luisteren naar elkaar en naar Zijn Geest

GELOOFSONTMOETINGEN?
Dat is… luisteren naar elkaar en naar Zijn Geest                                                          

In de week voor Pinksteren hebben we een begin mogen maken met een voor onze parochie nieuwe vorm van geloofsontmoetingen. We scharen ons rond de Paaskaars, als teken van Christus die ons uitnodigt te luisteren naar elkaar en naar Zijn Geest. We luisteren naar de Schrift, naar ons hart en naar elkaar en delen van wat we hebben verstaan. Deze eerste ontmoetingen waren zo inspirerend, dat we er graag een vervolg aan geven!

Daarom heten we u welkom op:

  • Woensdag 18 oktober van  00 – 11.00 uur in Oudewater
  • Woensdag 18 oktober van  00 – 21.00 uur in Kamerik
  • Donderdag 19 oktober van 10.00 – 11.00 uur in Woerden
  • Donderdag 19 oktober van 00 –21.00 uur in De Meije

In november zullen er ook geloofsontmoetingen plaatsvinden. Zie daarvoor de agenda in het Parochie Magazine en/of op de website.