JuDeo zingt: ieder apart en toch samen For the beauty of the earth

Zoals voor veel koren geldt, heeft ook JuDeo al lang niet meer gezongen. In september was er een voorzichtige herstart maar helaas door de aanscherping van de RIVM richtijnen om het coronavirus onder controle te krijgen en te houden, moesten we daar na één repetitie alweer mee stoppen.
We missen het zingen enorm en vandaar dat onze dirigente, Anna Kok, het initiatief heeft genomen om virtueel samen te zingen. We hebben gelijk hoog ingezet met het prachtige lied van John Rutter – For the beauty of the earth.

De koormappen werden weer tevoorschijn gehaald, de stemmen weer gesmeerd en er is veel geoefend. Ook met de techniek: de nieuwe manier van zingen met oortjes in en de camera aan.  We zijn trots op het resultaat en op Anna die ons hier zo goed in heeft begeleid. We delen het graag met u. Veel kijk- en luisterplezier.
JuDeo zingt: ieder apart en toch samen For the beauty of the earth van John Rutter.