Themaviering “Gaan-de-weg” met Jong van Hart zat. 6/4

Themaviering “Gaan-de-weg” met Jong van Hart

In alle tijden zijn er mensen geweest die op pelgrimstocht gingen.
Bekende Pelgrimsoorden zijn Jeruzalem, Mekka en Santiago de Compostelle.
Redenen voor zo’n tocht kunnen, behalve de religieuze plicht, ook verlies, verdriet, hoop of juist wanhoop, verlangen, persoonlijke groei of behoefte aan zingeving inhouden.
De religieuze mens zou misschien zeggen “Op reis gaan om God te vinden”. Maar misschien is een pelgrimstocht, in eenzaamheid of deels met andere mensen, ook een vlucht uit de alledaagse realiteit. Een pelgrimstocht kan worden gezien als een speurtocht naar jezelf. Zeker is dat het alledaagse leven zelf, de reis is die een ieder te gaan heeft.

In deze viering komen wij “Gaan-de-Weg” verschillende pelgrims tegen met elk een persoonlijke verhaal. Kortom weer een viering met mooie pelgrimsverhalen en liedjes van o.a. John Denver, Abel, Pink en Guus Meeuwis. Met begeleiding van vier geweldige muzikanten, onder leiding van dirigente Daniëla Zlatkin.

Komt u luisteren? U bent van harte welkom op zaterdag 6 april 2019. Om 19.00 uur staat de koffie klaar, de viering begint om 19.15 uur.