Pelgrimstocht van pastor Huub Spaan

Pelgrimstocht

De Vastenaktie roept iedereen op om een eigen aktie van vasten te houden. Een aantal jaren geleden op de inspiratie-dag ter voorbereiding van de veertigdagentijd werd ik uitgedaagd. Spontaan riep ik toen: “ik ga in de veertigdagentijd niet iets laten om te vasten, maar ik ga juist wat doen om te vasten. Elke morgen om 9.00uur vertrek ik afwisselend vanaf een parochiecentrum om een half uur te wandelen. Ieder die wil mag meelopen.”

Al voor de zesde keer gaan we dit jaar in de parochie Pax Christi deze bijzondere Pelgrimstocht houden. Zoals voorheen doen we dat samen als parochianen van de vier verschillende geloofsgemeenschappen. Het jaarthema van de parochie is: In verscheidenheid verbonden. Daarom is het fijn dat we ook dit jaar vele anderen mogen begroeten en ontmoeten. Schoolklassen van de basisschool lopen mee, een dominee van de PKN, een wethouder of burgemeester, leden van de MOV-groep, vertegenwoordigers van maatschappelijke organisaties.

Elke dag (behalve op zondag) wordt er vanuit één van de vier parochiecentra in de parochie Pax Christi gepelgrimeerd. Aanvang van de wandeltocht is om 9.00 uur. Om tien uur gaat ieder weer zijn eigen weg… elke dag vanaf een andere parochiekerk in Woerden, Meije, Kamerik en Oudewater.

Iedereen is van harte uitgenodigd om aan te sluiten: “Gaat u met mij mee???”

 

Dag Datum Vertrek uit:
Woensdag 6 De Meije/Zegveld Aswoensdag
Donderdag 7 Woerden
Vrijdag 8 Oudewater
Zaterdag 9 Kamerik/Kanis
Zondag 10   1e zondag 40 dagentijd
Maandag 11 meer informatie volgt
Dinsdag 12
Woensdag 13
Donderdag 14
Vrijdag 15
Zaterdag 16
Zondag 17   2e zondag 40 dagentijd
Maandag 18
Dinsdag 19
Woensdag 20
Donderdag 21
Vrijdag 22
Zaterdag 23
Zondag 24   3e zondag 40 dagentijd
Maandag 25
Dinsdag 26
Woensdag 27
Donderdag 28
Vrijdag 29
Zaterdag 30
Zondag 1   4e zondag 40 dagentijd
Maandag 2
Dinsdag 3
Woensdag 4
Donderdag 5
Vrijdag 6
Zaterdag 7
Zondag 8   5e zondag 40 dagentijd
Maandag 9
Dinsdag 10
Woensdag 11
Donderdag 12
Vrijdag 13
Zaterdag 14
Zondag 15   Palmzondag
Maandag 16
Dinsdag 17
Woensdag 18
Donderdag 19 Witte donderdag
Vrijdag 20 Goede vrijdag
Zaterdag 21
Zondag 22   Eerste paasdag
Maandag 23   Tweede paasdag