Naar Beauraing in 2019

Zoals inmiddels bij de meesten parochianen bekend gaan we ook dit jaar weer met de bus naar deze kleine bedevaartsplaats in de Belgische Ardennen. De Bedevaartsplaats valt natuurlijk in het niet bij Lourdes en anderen grote bedevaartsplaatsen. Maar het straalt dezelfde rust uit en misschien meer intimiteit. Niet zo massaal maar klein en eenvoudig en juist dat is een reden om eens daar heen te gaan. Op de mei bedevaart gaan Pastor Huub en Pastor Janneke mee, ook al een reden om mee te gaan. Juist voor een persoonlijk gesprek met een van deze twee. En spreekt “Maria” met het gouden Hart niet iedere moeder een beetje aan. Zijn het niet de moeders die het meest in vertrouwen genomen worden bij probleempjes. Zo kunnen wij ook met onze problemen bij Haar terecht. Is uw interesse gewekt of wil U er meer van weten kunt U altijd contact opnemen met onderstaand e-mail adres of een telefoontje naar ondergetekende.

De mei bedevaart (alleen voor validen) is van 18 t/m 21 mei, de andere bedevaart met verzorging is van 14 t/m 17 september. Hopende U daar te ontmoeten, Gerard Voorbij, gbmvoorbij@hetnet.nl of tel: 06 5184 4727.