Kerstwandeltheater in Woerden

Op verschillende plaatsen in de binnenstad van Woerden komt het kerstverhaal tot leven. Als wandelaar ontmoet je koningen, herders, maar ook mensen van vandaag… Allemaal willen ze gezien worden, willen ze dat iemand aan hen denkt. De wandeling gaat langs de deelnemende kerken in de binnenstad van Woerden.

Voor wie
De wandeling is geschikt voor jong en oud.

Wanneer en waar
Vrijdagavond 20 december. Starten kan tussen 18.00 en 20.00 uur bij de Opstandingskerk (Wilhelminaweg). Om de vijf minuten vertrekt een nieuwe groep. De wandeling duurt ongeveer één uur. Het eindpunt is de Bonaventurakerk (Rijnstraat).

Kosten
Deelname is gratis en aanmelden vooraf is niet nodig. Bij het eindpunt kunt u eventueel een bijdrage voor de onkosten geven.

‘You’ll NEVER walk ALONE